Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wakacje„wSPAniałe wakacje” to impreza otwierająca wakacje w Kołobrzegu. Start imprezy już w sobotę 30 czerwca o godz. 13.00 na plaży przy molo.


W sobotę 30 czerwca udowodnimy, że Kołobrzeg to naprawdę Polska Stolica SPA. Na plaży centralnej tuż przy molo powstanie miasteczko SPA gdzie będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat zdrowego, aktywnego wypoczynku oraz regeneracji sił. W programie pokazy i nauka układów fitness, zdrowa kuchnia, zabiegi pielęgnacyjne dla duszy i ciała oraz wiele porad na temat jak żyć zdrowo i być pięknym. Nie zabraknie również konkursów dla dużych i małych w których będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych partnerów mi. n darmowe karnety na basen, vouchery SPA, zabiegi upiększające oraz wiele innych „zdrowych” nagród. Zabawa zaczyna się już od 13.00! Całość imprezy podsumuje koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej, wystąpi Papa D oraz Stachursky. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!

W programie imprezy

13.00 – 19.00 – Miasteczko SPA – aktywny i zdrowy wypoczynek dla całej rodziny, a w nim zaprezentują swoje usługi:
- Hotel Aquarius SPA - kosmetyka SPA
- Hotel Zdrojowy Pro Vita – Familly Wellness – Rodzinny zdrowy styl życia
- Hotel Leda SPS – azjatyckie klimaty – orientalne masaże
- Milenium Fitness Klub – nowoczesne formy rekreacji – Fitness
- Uzdrowisko Kołobrzeg S. A. – czarne złoto – zabiegi borowinowe
- Fundacja Polskie Centrum SPA – prezentacja ofert SPA i wellness obiektów fundacji – Hotel Diva SPA, Sanatorium SAN, Ośrodek Olimp II, Hotel Baltic Plaza, Ośrodek SPA Jantar
- Zdrowa kuchnia – pokazy kulinarne
16.00 – 19.00 – próby techniczne zespołów – Zabawy w miasteczku SPA trwają nieprzerwanie!
19.30 – koncert zespołu Papa D
21.00 – koncert gwiazdy - Stachursky

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama