Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rowery, znakowanieW ramach programu "Bezpieczni i Świadomi" w komendzie policji w Kołobrzegu będzie można już w środę oznakować rowery i przedmioty wartościowe.


Znakowanie przedmiotów wartościowych odbędzie się w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego 20 w pokoju 115 11 lipca w godz. 14.00 – 22.00.

Jednocześnie przypominamy, że znakowania rowerów i innych przedmiotów wartościowych można dokonać w każdy wtorek oraz czwartek w godz. 14.00 – 15.30 również w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego 20 w pokoju 115. Istnieje również możliwość zgłoszenia np. przez podmioty gospodarcze znacznej ilości przedmiotów do znakowania w jego siedzibie, po uprzednim ustaleniu terminu pod nr telefonu 94 35 33 535.

Przedmioty oznakować mogą tylko osoby pełnoletnie, które przedstawią dowód tożsamości i dokument poświadczający, że są właścicielami danego przedmiotu (dowód zakupu, karta gwarancyjna,  itp.). Rowery znakowane będą za pomocą urządzenia ENGRAWER. Jest to przyrząd posiadający ostrze z twardego metalu, który wnika w materię (np. inny metal, plastik, szkło), trwale zmieniając jego strukturę. Wykonanego w ten sposób znaku praktycznie nie da się usunąć. Pozostałe przedmioty wartościowe nie będące narażone na działanie czynników zewnętrznych np. laptopy znakowane będą za pomocą flamastra, który można odczytać tylko  w świetle UV.

znakowanie przedmiotów wartościowych w Dźwirzynie odbędzie się w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Hanki Sawickiej 12 lipca w godz. 14.00 – 20.00.

 

informacje kołobrzeg, rowery, znakowanie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama