Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, difur, urodzinyMOSiR oraz Jacht Klub Morski "Joseph Conrad" serdecznie zapraszają na "Urodziny Difura", które odbędą się 28 lipca 2012 roku od godz. 17.00 w Porcie Jachtowym.


Wstęp na imprezę nieodpłatny.

W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin: gry i zabawy żeglarskie, Piracka Przygoda, tańce i śpiewy do późnych godzin wieczornych. Oprawę muzyczną imprezy zapewni zespół grający muzykę szantową Mietek Folk (godzina 19.00) oraz zespół Efekt (godzina 21.00).

Czym jest Difur?
Difur to jacht – niewielki, ale bardzo dzielny, który w swojej już 34-letniej historii znakomicie sprawiał się nawet w dalekomorskich rejsach. Difur wyszkolił już niejedno żeglarskie pokolenie i niespieszno mu na emeryturę. W tym dniu obchodzić będziemy jego urodziny wiec mile widziane prezenty (pomysły znaleźć możecie na stronie www.klubmorski.pl).

Zespół MIETEK FOLK powstał w 1987 r. w Bartoszycach. Od samego początku swojej działalności zespół oparł swój repertuar na autorskiej twórczości. Muzykę komponowali wszyscy członkowie zespołu, a o stronę literacką dbali Krzysztof Lebionko oraz Piotr Kowalewicz.Od zawsze Zespół fascynował się barwną historią współczesnego piractwa. Wszystkie materiały zostały wydane a pierwszy autorski program doczekał się już reedycji.
Na koncie Zespołu znajduje się  dwupłytowy album zarejestrowany z udziałem publiczności, z okazji XV-lecia Zespołu, pt „Mietek u Rudego”. Podczas niezwykle porywających koncertów członkowie Zespołu występują w strojach wzorowanych na oryginalnych, z epoki Wielkich Żaglowców.

Obecny skład MIETEK FOLK:
Maciej Bajur
Piotr Górski
Waldemar Iłowski
Piotr Kowalewicz
Waldemar Krasowski
Marcin Pacholski

oficjalna strona zespołu: www.mietekfolk.pl

Firma Edukacyjna Tadesz Waśko „Piracka Przygoda”
Działa już ponad 10 lat zajmując się organizacją imprez  dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych, w tym dużych imprez integracyjnych. Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców i odwołujące się do romantycznego wizerunku piratów z okresu od XVII do XIX wieku. Programy przygotowywane są przez instruktorów zawsze ubranych w stylizowane stroje. Gry i zabawy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jako piraci przygotowywali oprawę dla programów telewizyjnych i radiowych. Uczestniczyli w programach Bezpieczna Jedynka, Teleranek, cyklach programów dla dzieci przygotowywanych na ferie zimowe.

Organizatorzy, sponsorzy:
Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Kołobrzegu
Jacht Klub Morski "Joseph Conrad"
Tawerna Yacht Harbour
Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg
Polska Żegluga Pasażerska Polferies
Centrum Zdrowia i Relaksu "VERANO" Kołobrzeg
Salon Zdrowia i Urody EMA
Maszoperia Kołobrzeska

Patronat medialny:
MiastoKołobrzeg.pl

 

informacje kołobrzeg, difur, urodziny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama