Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, koncertTajemniczy kwartet zagra dziś po raz pierwszy w tym sezonie na skwerze przy bindażu. Dla każdego melomana, wiadomo, to koncert obowiązkowy.


Tradycja koncertowania w tym miejscu wywodzi się z międzywojnia i wtedy były to koncerty poranne. Teraz wracają jako popołudniowe. Muzyka obejmuje dość szerokie spektrum, a dobrana została tak, by komponować się z szumem fontanny. "Pribereznich Quartet" będzie miał dziś swoją kołobrzeską premierę, i będzie go można słuchać przez kolejnych 7 dni zawsze o 17. Godzinę później muzycy przeniosą się do parku przy Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk i tam też dadzą recital, - początek drugiego występu o godzinie 18.30. Być może nawet nie dadzą się tam zagłuszyć, egotycznym przybyszom z Peru. Portal MK został zaproszony do patronowania muzykom, bo jako jedyny parę lat temu odnotował, bohaterską próbę powrotu muzyki do parku przy bindażu. Wtedy koncerty cieszyły się powodzeniem , jak będzie w tym roku - przekonajcie się sami.

 

informacje kołobrzeg, koncert

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama