Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bastion, audycjaZapraszamy we wtorek o godz. 10.00 na nasz portal na program na żywo z udziałem zaproszonych gości. Tematem tego odcinka będzie przyszłość "Bastionu".


Janusz Gromek w "Radio Kołobrzeg" zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że prowadzone są działania planistyczne związane z działką, którą obecnie zajmuje "Bastion", a z której, jak wiemy, firma ta ma się wyprowadzić. "Bastion" swojej lokalizacji nie zmienił, tak jak prezydent swojego stanowiska. Za to teren "Bastionu" być może będzie miał nową funkcję. Jaką? O tym porozmawiamy z gośćmi naszego programu: radnym Dariuszem Zawadzkim (PO), radnym Arturem Dąbkowskim (RdK), Michałem Kujaczyńskim, rzecznikiem prasowym prezydenta, a także z Marta Michalską, właścicielką firmy "Bastion". Zapraszamy we wtorek na godz. 10.00.

informacje kołobrzeg, bastion, audycja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama