Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bastion, audycjaZapraszamy we wtorek o godz. 10.00 na nasz portal na program na żywo z udziałem zaproszonych gości. Tematem tego odcinka będzie przyszłość "Bastionu".


Janusz Gromek w "Radio Kołobrzeg" zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że prowadzone są działania planistyczne związane z działką, którą obecnie zajmuje "Bastion", a z której, jak wiemy, firma ta ma się wyprowadzić. "Bastion" swojej lokalizacji nie zmienił, tak jak prezydent swojego stanowiska. Za to teren "Bastionu" być może będzie miał nową funkcję. Jaką? O tym porozmawiamy z gośćmi naszego programu: radnym Dariuszem Zawadzkim (PO), radnym Arturem Dąbkowskim (RdK), Michałem Kujaczyńskim, rzecznikiem prasowym prezydenta, a także z Marta Michalską, właścicielką firmy "Bastion". Zapraszamy we wtorek na godz. 10.00.

informacje kołobrzeg, bastion, audycja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama