Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, szufel, przewodniczący, radnyJuż we wtorek o godz. 10.00 zapraszamy na program "Cztery Pory Miasta". Naszym gościem będzie przewodniczący Rady Miasta - Ryszard Szufel.

 


Przewodniczący Rady Miasta dzisiaj dopiero wraca z urlopu, ale jak zapewnił nas, dzięki portalowi "Miastokolobrzeg.pl" był na bieżąco z tym, co w Kołobrzegu się dzieje. Z Ryszardem Szuflem, będziemy rozmawiali m.in. o atmosferze wokół Kotwicy Kołobrzeg, uchylonej uchwale Rady Miasta w sprawie nauczycieli, ocenie sezonu w Kołobrzegu i przyszłości miejskiej promocji. Zapraszamy!

informacje kołobrzeg, szufel, przewodniczący, radny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama