Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wozniak, karolina, marilyn, monroeO godz. 20.05 na antenie TVP2 rozpocznie się transmisja na żywo koncertu z Bydgoszczy. W jego trakcie zobaczymy kołobrzeżankę, Karolinę Szarłatę-Woźniak.


Lato ZET i Dwójki w Bydgoszczy już o 20.05 trafi na ogólnopolską antenę. Na scenie pojawią się między innymi Oceana, Blue Cafe oraz Volver. W tym roku przypada jednak 50 rocznica śmierci Marilyn Monroe. Podczas koncertu poznamy 5 finalistek, które wzięły udział w konkursie Radia ZET na sobowtóra Marilyn Monroe. Jedną z nich jest właśnie Karolina Szarłata-Woźniak. Konkurs wygra ta sobowtórka, która otrzyma najwięcej sms-ów. Na Karolinę można głosować już wieczorem, wysyłając SM o treści: 3, pod numer 7220. Szczegóły głosowania już podczas transmisji w TVP2.

informacje kołobrzeg, wozniak, karolina, marilyn, monroe

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama