Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miller, spotkanieW ramach spotkania z SLD przy kawie, chcieliśmy nadać na żywo rozmowę z szefem SLD. Niestety, Leszek Miller się spóźni, bo ktoś zapomniał o korkach.


Spotkanie planowaliśmy nadać na żywo. Zgodnie z harmonogramem przesłanym przez działaczy SLD, mieliśmy zaczynać o 13.00. Dziennikarze przyszli na spotkanie, ale Leszka Millera ani kogokolwiek z SLD nie ma. Otrzymaliśmy informację, że szef SLD ma półgodzinne opóźnienie, a w praktyce wyjdzie więcej. Z przyczyn więc od nas niezależnych, nadamy retransmisję tego spotkania.

 

miastokolobrzeg.tv

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama