Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wolski, jerzy, miastokolobrzeg.tvOświata, promocja, sport, kultura - to sprawy, za które odpowiada zastępca prezydenta miasta ds. społecznych. Dziś o 10.00 go z nich odpytamy.


Pierwszy i najważniejszy temat, to kwestia wynagrodzeń niektórych nauczycieli - uchwałę w tej sprawie w dużej części uchylił wojewoda. Podsumuje nieco sezon kulturalny, wrócimy do sprawy Kotwicy Kołobrzeg, a także nawiążemy do Polskiej Stolicy Spa. Jerzy Wolski zagości w naszym studio już w czwartek o godz. 10.00.

informacje kołobrzeg, wolski, jerzy, miastokolobrzeg.tv

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama