Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, banaś, wolański, dziembaOstatnio było o stosunkach przerywanych prezydenta. W piątek o godz. 10.00 Jarosław Banaś będzie kontynuował swój komentarz z podtekstem wiadomo jakim.


W przypadku prezydenta, chodziło o politykę wobec Kotwicy. Prezydent zgodę na grę w ekstraklasie wyraził. To dobrze czy źle? Pewnie i tak, i nie. Będzie autorski przegląd prasy, krótka dyskusja na temat kierunków promocji, a także już po urlopach wrócimy do spraw politycznych, o których mowa była w poprzedniej audycji, zwłaszcza o dziwnych wyborach. Czy jesteśmy świadkami przedwczesnego wytrysku? Co na to redaktor Wolański? Oglądajcie nasz portal już dziś o godz. 10.00.

 

informacje kołobrzeg, banaś, wolański, dziemba

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama