Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, PO, konferencjaOkoło godz. 10.00 na naszym portalu nadamy transmisję konferencji prasowej Platformy. Przybędzie na nią szef regionalnej PO Stanisław Gawłowski.


Zgodnie z informacją rzecznika prasowego powiatowej PO - Piotra Lewandowskiego, w konferencji weźmie udział Anna Mieczkowska, Marek Hok, Janusz Gromek, Tomasz Tamborski, czyli muszkieterzy, a spotkaniu przewodniczyć będzie szef regionalnych struktury partii - Stanisław Gawłowski. Zanosi się na ważne informacje, skoro Kołobrzeg odwiedza sam wiceminister środowiska.

Transmisja z siedziby PO o godz. 10.00 na naszym portalu. Zapraszamy.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama