Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, janusz gromek, marek hokDziś o godz. 10.00 w programie "Cztery Pory Miasta" gościć będziemy prezydenta Janusza Gromka i posła Platformy - Marka Hoka. Pytań nie zabraknie.


Głównym tematem audycji będzie sprawa poniedziałkowej konferencji prasowej z udziałem szefa zachodniopomorskiej PO - Stanisława Gawłowskiego. Zapytamy współbohaterów spotkania z dziennikarzami, co ich partyjny kolega miała na myśli i kto bardziej ma ochotę, lub też nie - wystartować na prezydenta Kołobrzegu. Nie ominie nas temat Kotwicy, ale także chociażby ogródków działkowych przy ul. Wylotowej, którym, jak powiedział Janusz Gromek, wypowiedział wojnę.

Zapraszamy na program we wtorek o godz. 10.00.

 

informacje kołobrzeg, janusz gromek, marek hok

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama