Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, trojanowski, kotwicaCzy będą dwie Kotwice? Jaki los czeka obecną spółkę? Czy na pewno zagramy? Po co Fundacja Kotwicy? To pytania do prezesa Trojanowskiego: dziś o godz. 10.00.


Stanisław Trojanowski jest w ostatnich tygodniach najbardziej zajętym prezesem w Kołobrzegu. Ratowanie Kotwicy Kołobrzeg, tak, aby nasze miasto nie straciło możliwości rozgrywania meczy w ekstraklasie, to zadanie czasochłonne i skomplikowane. Podczas rozmowy, postaramy uzyskać się w miarę pełne informacje na temat tego, jak będzie wyglądała spółka w ciągu najbliższych dni i tygodni.

Zapraszamy do oglądania w czwartek o godz. 10.00.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama