Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

15 czerwca 2024    |    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
15 czerwca 2024    
    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miss, kołobrzegKonkurs rozpocznie się o 29.09 o godz. 20. W składzie jury zobaczymy Magdalenę Kamińską, Jolantę Ołubiec, Krzysztofa Głowackiego i Janusza Gromka.


MISS OF THE POLAND to cykl 16 konkursów piękności organizowanych w 16 miastach w Polsce. Pierwszy konkurs odbędzie się 29 września w Kołobrzegu to właśnie tam wybierzemy "Miss Kołobrzegu". Rozpoczęcie uroczystej gali zaplanowane zostało na godzinę 20.00.

Podczas Wyborów Miss Kołobrzegu na wybiegu zobaczymy 12 pięknych mieszkanek Kołobrzegu walczących o koronę i miano najpiękniejszej. Organizator Konkursu MISS OF THE POLAND Agencja Modelek La Modella wyznaczyła dla kandydatek nagrody. Za pierwsze miejsce, czyli dla Miss Kołobrzegu, przewidziano wsparcie finansowe, karnet SPA, stroje marki SOLEIL, kosmetyki marki BIO-TEC oraz romantyczną kolację dla dwojga w Hotelu New Skanpol. Drugie miejsce również otrzyma wsparcie finansowe oraz kosmetyki marki BIO-TEC oraz  karnet SPA na relaks i odpoczynek w kołobrzeskim hotelu.

Marka MISS OF THE POLAND to cykl 16 konkursów piękności w Polsce w 16 różnych miastach z finałem w Warszawie w Hotelu Mariott to właśnie tam wszystkie MISS poszczególnych miast walczyć będą o koronę MISS OF THE POLAND 2012. Wszystkie kandydatki zaprezentują się w 4 kategoriach i 4 stylizacjach. Wybory poprowadzi znany poznański prezenter Maciej Szulc a podczas samego konkursu na scenie wystąpią w ciekawej stylizacji Tancerki Samby Brazylijskiej oraz Barmani Dwukrotni Mistrzowie Polski IFL. Wybory odbędą się w części restauracyjnej Hotelu New Skanpol i wstęp wyznaczony został dla wszystkich mieszkańców Kołobrzegu w cenie 20 zł ( bilet upoważnia również do wstępu na after party w Klubie Underground, dla wszystkich gości przewidziano powitalne drinki.

Bilety na konkurs w przedsprzedaży 20 zł w dniu konkursu 25 zł ( bilet upoważnia do wstępu na after party).

Podczas After Pary w klubie wystąpią DJ Kravitz Poznań, DJ Sprytny Jim Piła, DJ Hes Koszalin o oprawę artystyczną klubowego wydarzenia zadbają Tancerki z Ibizy, które pojawią się tej nocy dzięki Agencji Exclusive Night.

 

informacje kołobrzeg, miss, kołobrzeg

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama