Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

15 czerwca 2024    |    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
15 czerwca 2024    
    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O godz. 10.00 zapraszamy na "Cztery Pory Miasta" przed czwartkową sesją radnych miejskich. Około godz. 11 nadamy na żywo konferencję posła PiS.


Z samego rozmawiać będziemy o likwidacji Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, powołaniu Lokalnej Organizacji Turystycznej i promocji jako takiej. Powrócimy do tematu czasu pracy nauczycieli przy okazji chęci zaskarżenia do sądu przez prezydenta decyzji nadzorczej wojewody zachodniopomorskiego. Zapytamy również radnych co sądzą o planie budowy mieszkań komunalnych i socjalnych. Naszymi gośćmi będą: Marcin Beńko - Klub PO, Cezary Kalinowski - Klub Radnych Niezależnych "Razem dla Kołobrzegu", Jacek Woźniak przewodniczący Klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Około godziny 11 z Hotelu Centrum nadamy na żywo konferencję prasową posła Czesława Hoca. Poseł będzie omawiał m.in. sprawę prywatyzacji uzdrowiska.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama