Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

O godz. 10.00 zapraszamy na "Cztery Pory Miasta" przed czwartkową sesją radnych miejskich. Około godz. 11 nadamy na żywo konferencję posła PiS.


Z samego rozmawiać będziemy o likwidacji Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, powołaniu Lokalnej Organizacji Turystycznej i promocji jako takiej. Powrócimy do tematu czasu pracy nauczycieli przy okazji chęci zaskarżenia do sądu przez prezydenta decyzji nadzorczej wojewody zachodniopomorskiego. Zapytamy również radnych co sądzą o planie budowy mieszkań komunalnych i socjalnych. Naszymi gośćmi będą: Marcin Beńko - Klub PO, Cezary Kalinowski - Klub Radnych Niezależnych "Razem dla Kołobrzegu", Jacek Woźniak przewodniczący Klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Około godziny 11 z Hotelu Centrum nadamy na żywo konferencję prasową posła Czesława Hoca. Poseł będzie omawiał m.in. sprawę prywatyzacji uzdrowiska.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama