Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, szkolenie, urząd14 września w Urzędzie Miasta Kołobrzeg zostanie przeprowadzone bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie finansami w małej i średniej firmie”.


Szkolenie adresowane jest do kadry kierowniczej działów niefinansowych przedsiębiorstw, w szczególności do właścicieli, dyrektorów, zarządu. Wiedza zdobyta na szkoleniu będzie pomocna dla osób odpowiedzialnych za decyzje niosące za sobą skutki finansowe oraz dla wszystkich chcących uzupełnić swoją wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi pan dr marek czyż – specjalista w dziedzinie analizy ekonomicznej, ekonomiki przedsiębiorstw oraz bankowości korporacyjnej.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Kołobrzeg, tel. (94) 35 51 525, lub na stronie internetowej www.kolobrzeg.pl w dziale „Dla przedsiębiorców”.  Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama