Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

15 czerwca 2024    |    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
15 czerwca 2024    
    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, szkolenie, urząd14 września w Urzędzie Miasta Kołobrzeg zostanie przeprowadzone bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie finansami w małej i średniej firmie”.


Szkolenie adresowane jest do kadry kierowniczej działów niefinansowych przedsiębiorstw, w szczególności do właścicieli, dyrektorów, zarządu. Wiedza zdobyta na szkoleniu będzie pomocna dla osób odpowiedzialnych za decyzje niosące za sobą skutki finansowe oraz dla wszystkich chcących uzupełnić swoją wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi pan dr marek czyż – specjalista w dziedzinie analizy ekonomicznej, ekonomiki przedsiębiorstw oraz bankowości korporacyjnej.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Kołobrzeg, tel. (94) 35 51 525, lub na stronie internetowej www.kolobrzeg.pl w dziale „Dla przedsiębiorców”.  Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama