Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sesja, rada, miastokolobrzeg.tvOkoło godziny 10.00 startujemy z transmisją na żywo z sali obrad Urzędu Miasta. będziemy na żywo przekazywali informacje i komentarze z obrad radnych.


Dzisiejsza sesja trochę potrwa i miejscami będzie burzliwa. Na razie nie wiadomo, w jakich składach osobowych stawią się poszczególne kluby i czy rządząca miastem PO będzie miała przewagę głosów do samodzielnego działania na sesji. Do ewentualnej zmiany porządku obrad potrzeba 11 głosów. Emocje na pewno wywoła uchwała dotycząca likwidacji Centrum Promocji i Informacji Turystycznej. Dyskusja nie ominie uchwały w sprawie zaskarżenia rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody zachodniopomorskiego (dowiedz się więcej: przeczytaj).

Radni zapewne nie odmówią sobie wystąpień zarówno w temacie zmian w budżecie, jak również zbliżającego się rozpoczęcia budowy mieszkań komunalnych i socjalnych, stref płatnego parkowania, a także Kotwicy Kołobrzeg - radni zapoznają się z wynikami kontroli w zakresie promocji przez koszykarską Kotwicę. Zapewne dyskusja będzie także nad zmianami w Statucie Miasta. W projekcie uchwały przewidziano zmianę (skrócenie) terminów zwołania sesji, w tym sesji nadzwyczajnej do 3 dni, wprowadza się głos "ad vocem" jako priorytetowy, znika głosowanie poprzez podniesienie ręki.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama