Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwic,a gwardia, miastokolobrzeg.tvO godzinie 19.00 rozpoczniemy transmisję meczu Kotwicy Kołobrzeg z Gwardią Koszalin. Derby Pomorza Środkowego odbędą się na stadionie S. Karpiniuka.


Wiadomo, że porządny kibic meczu derbowego nie opuści za żadne skarby. Ale również wiadomo, że różnie w życiu bywa i czasami zdarza się tak, że na ulubionym stadionie pojawić się nie można. Stąd nasza propozycja dla tych wszystkich, którzy swojej drużynie chcą kibicować i chcą wiedzieć, co na bieżąco będzie działo się na stadionie miejskim. Tuż przed godz. 19.00 rozpoczniemy transmisję dzisiejszego spotkania na żywo. Zachęcamy do oglądania.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama