Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, oleczekIwona Oleczek zaprasza na jedyne w swoim rodzaju zajęcia fitness połączone z elementami sztuk walki – FIT KICK, w Futurebody w poniedziałki i czwartki.


Fit-kick to dynamiczny trening fitness z elementami sztuk walki. Dla każdego  kto ma duszę wojownika i nie tylko. Trening polega na wykonywaniu prostych kombinacji technik nożnych i ręcznych przy worku bokserskim. Jest to nowa ciekawa forma ruchu łącząca ze sobą elementy sztuk walki z zajęciami ruchowymi przy muzyce.

Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Duża ilość kopnięć, ciosów i podskoków zapewnia duży wydatek energetyczny. Podczas jednej sesji treningowej można spalić nawet 900 kalorii! Fit kick to nie tylko praca nad ogólną sprawnością fizyczną, to także wyśmienita zabawa polegająca na udawanej walce z wirtualnym przeciwnikiem w klimacie muzyki klubowej, techno-house i nie tylko.

Fit-kick to doskonały sposób, aby naprawdę dać upust na koniec ciężkiego dnia. Jest to propozycja treningu dla tych, którzy lubią zmęczyć się, ćwicząc ciosy, kopnięcia, uniki i bloki. Można nauczyć się samodyscypliny i wzmocnić nie tylko siłę i dynamikę ciała, ale i „hart ducha”.  Elementy samoobrony, poznane na sali fitness, mogą przydać się również na co dzień w ciemnej uliczce lub na dyskotece przy spotkaniu ze zbyt natarczywym napastnikiem. Świetna zabawa i odmiana dla osób znudzonych klasycznymi formami aerobiku.


Jak wyglądają typowe zajęcia?
Zajęcia będą zazwyczaj podzielone na cztery części:
- Intensywna rozgrzewka i rozciąganie,
- Ćwiczenia kickboxingowe, poznanie techniki,
- Praca na worku treningowym (tarczach?),
- Cool-down i streching.

Zajęcia Fit Kick prowadzone będą w Futurebody (ul. Budowlana 22) w poniedziałki 18:00-19:00 i czwartki 17:00-18:00.

Na treningi zaprasza reprezentantka Polskiej Kadry Narodowej, Mistrzyni Polski i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w TaeKwon-do, instruktorka fitnessu, aeroboxu i samoobrony Iwona Iww Oleczek. Tegoroczna uczestniczka Gali sztuk walki MMA. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu sztuk walk, między innymi Bodycombat.

tekst sponsorowany

 

informacje kołobrzeg, oleczek

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama