Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

miastokolobrzeg.tvWe wtorek o godz. 10.00 zapraszamy na program na żywo z udziałem radnych miejskich: opozycji i partii rządzącej. Dwóch radnych, dwie opcje i różne poglądy.


Dlaczego prezydent wyszedł z sali? Czy będzie rozłam w PO? Czy jest jeszcze opozycja? Co dalej z Mirocicami? Kto popiera prezydenta: Zawadzki czy Dąbkowski? Czy radni są zastraszani? Ile w samorządzie jest polityki? Co dalej z radami osiedli? Te i inne pytania zadamy naszym gościom już o godz. 10.00. Zapraszamy na program na żywo.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama