Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tvW programie "Cztery Pory Miasta" wystąpią dziś politycy opozycji i rzecznik prasowy prezydenta. Czy Kołobrzeg jest lepszy od Mielna, a może odwrotnie?


W rankingu Wirtualnej Polski, Kołobrzeg wypadł gorzej od Mielna? Nie mamy dobrej prasy, czy faktycznie turyści na omijają? Porozmawiamy również o nowej fundacji: Kołobrzeskie Towarzystwo Sportu. Henryk Bieńkowski ma wątpliwości co do funkcjonowania polityków w tej fundacji. Co na to nasi pozostali goście? Kolejna sprawa to "Bastion". Czy czołgi znikną spod borowiny? Zobaczymy kto i o co będzie chciał się założyć. Poprosimy również naszych gości o komentarz w sprawie pojawiającej się możliwości przejęcia Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. przez samorząd. Czy będzie to nowe otwarcie dla tej spółki czy nowe posady dla "swoich"?

"Cztery Pory Miasta" już o godz. 10.00. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama