Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, plewko, konferencjaKrzysztof Plewko, prezes Ekologicznego Kołobrzegu, na godzinę 11.00 zwołał  konferencję prasową w sprawie Korzyścienka. Nadamy ją na żywo.


Tematem konferencji ma być stanowisko komisji zwołanej przez dyrektora Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie w sprawie planowanej biogazowni w Korzyścienku. Startujemy o godz. 11.00. Zapewne nie będzie to jedyny temat, bowiem w związku z ujawnianymi przez Krzysztofa Plewko rewelacjami, pytań pojawia się więcej. Zapraszamy na transmisję.

 

informacje kołobrzeg, plewko, konferencja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama