Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

28 września 2022    |    Imieniny: Marek, Wacław
28 września 2022    
    Imieniny: Marek, Wacław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, domańska, mielnikDziś porozmawiamy o ekologii i ochronie środowiska. Tematami dyżurnymi w ostatnim czasie jest biogazownia w Korzyścienku i oczywiście "Bastion".


Katarzynę Domańską - naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego zaprosiliśmy do naszego studia w związku z zarzutami Krzysztofa Plewko dotyczącymi biogazowni. Negatywnie o tej inwestycji wypowiedziała się również Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie. Co na to urzędnicy? Porozmawiamy także o wycince drzew w Podczelu.

W drugiej części programu gościć będziemy radnego niezależnego - Andrzeja Milenika, który jako jedyna osoba w mieście obruszył się, gdy w ostatnim Komentarzy Tygodnia padło hasło, że nie ma chętnych do krytyki "Bastionu". Tak więc temat tego spotkania wydaje się być jasny.

Startujemy we wtorek o godz. 10.00.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama