Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, domańska, mielnikDziś porozmawiamy o ekologii i ochronie środowiska. Tematami dyżurnymi w ostatnim czasie jest biogazownia w Korzyścienku i oczywiście "Bastion".


Katarzynę Domańską - naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego zaprosiliśmy do naszego studia w związku z zarzutami Krzysztofa Plewko dotyczącymi biogazowni. Negatywnie o tej inwestycji wypowiedziała się również Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie. Co na to urzędnicy? Porozmawiamy także o wycince drzew w Podczelu.

W drugiej części programu gościć będziemy radnego niezależnego - Andrzeja Milenika, który jako jedyna osoba w mieście obruszył się, gdy w ostatnim Komentarzy Tygodnia padło hasło, że nie ma chętnych do krytyki "Bastionu". Tak więc temat tego spotkania wydaje się być jasny.

Startujemy we wtorek o godz. 10.00.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama