Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, hoc, konferencjaCzesław Hoc zwołał spotkanie z dziennikarzami na chwilę po południu. Zamierza produkować się na temat „Bastionu”, borowiny i być może sprawy Mirocic.


Sprawa „Bastionu” będzie niezwykle popularna przez najbliższy tydzień, bo dokładnie 7 dni pozostało do sesji Rady Miasta, na której radni będą zajmować się uchwała grupy radnych o wydzierżawieniu na 9 lat działki dla firmy Marty Michalskiej. Co powie w tej sprawie nowego poseł Prawa i Sprawiedliwości? Niedawno rozmawialiśmy z nim w tej sprawie, więc raczej nas nie zaskoczy (dowiedz się więcej: obejrzyj).

W każdym razie, konferencję Czesława Hoca nadamy na żywo już o godz. 12.10.

 

informacje kołobrzeg, hoc, konferencja

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama