Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne! Po raz pierwszy w sali widowiskowej RCK wystąpi Maciej Maleńczuk z zespołem  Psychodancing. Już w sobotę.


13.10 (sobota), godz. 19.00, sala widowiskowa RCK. Bilety: ulgowe 30 złotych, normalne 40 złotych (do 10.10), ulgowe 40 złotych, normalne 50 złotych (od 11.10).

Program koncertu obejmuje zarówno autorskie utwory Maleńczuka jak i dobrze znane przeboje w nowych aranżacjach z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Grzegorza Stasiuka, Johny’ego Casha. Na scenie, obok Macieja Maleńczuka zagra czterech muzyków, w składzie:
- Maciej Muraszko – perkusja;
- Andrzej Laskowski – gitara basowa;
- Kuba Frydrych – gitara;
- Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard;

Maciej Maleńczuk – muzyk, poeta, artysta niepokorny, bezkompromisowy. Był wokalistą i frontmanem zespołu Püdelsi, z którym nagrał szereg płyt. W roku 1993 założył zespół Homo Twist, którego pierwsza płyta ukazała się w rok później. Pierwszą solową płytę wydał w roku 1998. Nieregularnie publikował swoje wiersze, które często są także tekstami jego piosenek. Często inspiruje się i sięga do utworów swoich poprzedników, jak chociażby do twórczości Starszych Panów czy Włodzimierza Wysockiego, ale stara się je odczytywać na nowo. Każdy jego koncert to swoisty muzyczny seans psychotroniczny, na którym po prostu trzeba być!

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama