Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tv, haraj, tessikowskiGośćmi naszego programu już w czwartek o godz. 10.00 będą: Andrzej Haraj - szef Rady Oświatowej, a także Mirosław Tessikowski, wiceszef kołobrzeskiej PO.


Powracamy do dylematów związanych z kołobrzeską oświatą: jej zasobami kadrowymi, finansami i strategią rozwoju. O 10.00 zapytamy, czy, kołobrzeska oświata jest upolityczniona i czy z jej osiągnięć możemy być zadowoleni, czy wydatki na system miejskiej oświaty przekładają się na zyski w postaci wyników uczniów i nauczycieli.

O 10.30 Mirosław Tessikowski zmierzy się z kontrowersyjnym tematem "Bastionu". 3 radnych Klubu PO poparło projekt uchwały o pozostawieniu firmy w tym samym miejscu co obecnie przez kolejnych 9 lat. Platforma krytykuje ten projekt uchwały, ale aby utrzymać przewagę nad opozycją, wprowadziła dyscyplinę partyjną w głosowaniu 10 października. Czy to sprawdzian z jedności PO?

 

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tv, haraj, tessikowski

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama