Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tvDziś startujemy z naszym programem już o 9.30. Najpierw będziemy rozmawiać z Jackiem Woźniakiem o błędach PO w sprawie "Bastionu". A potem...


Jacek Woźniak pokazuje wyraźnie, że nie zrezygnuje z prezentowania swoich poglądów. To jedna z ostatnich rozmów na temat "Bastionu" przed głosowaniem 10 października na sesji Rady Miasta. A już o godz. 10.00 Dziennikarski Komentarz Tygodnia. Tematem będzie "Bastion", ale z przymrużeniem oka. Zapraszamy.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama