Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, david guetta, beńko, zawadzki, miastokolobrzeg.tvZapraszamy na program "Cztery Pory Miasta", w którym udział wezmą radni: Dabkowski, Beńko i Zawadzki. Porozmawiamy o sesji i niedzielnych wyborach.


Skąd taka zamian nastrojów u radnych, że jednego dnia podpisują się pod uchwałą, a drugiego dnia głosują nieco inaczej? Jak wygląda partyjna dyscyplina? Czy jest sen iść i głosować w wyborach do rad osiedlowych? Co robią rady osiedla i kto w nich pracuje? Zapraszamy na portal Miastokolobrzeg.pl w czwartek o godz. 10.00

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama