Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, trojanowski, kotwica, miastokolobrzeg.tvZapraszamy do oglądania nas we wtorek o godzinie 10.00. O sytuacji u Czarodziejów z Wydm porozmawiamy z prezesem Kotwicy Stanisławem Trojanowskim.


Tak naprawdę, umówiliśmy się na spotkanie z posłem Markiem Hokiem, ale nie udało nam się jego wizyty w naszym studio potwierdzić. Znając jednak posła PO, jest wysoce prawdopodobne, że nas odwiedzi. A jeśli tak, to udzielimy mu głosu jako pierwszemu, bo rozmawiać jest o czym. Za to na pewno zajrzy do nas Stanisław Trojanowski, prezes Kotwicy, z którym rozmawiać będziemy o finansach nowej spółki, a także o tym, dlaczego przegrywamy trzeci raz z rzędu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama