Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, marek, sobczakW czwartek o godz. 10.00 w programie "Cztery Pory Miasta" spotkamy się z radnym SLD Jackiem Kusiem i byłym zastępcą prezydenta Markiem Sobczakiem.


Czy ktoś go jeszcze pamięta? Czy nadal jest człowiekiem jednego tematu? Czy nadal opowiada spiskową teorię dziejów, czy jednak w obliczu kryzysu miał rację? Kołobrzeg chwilowo odwiedził Marek Sobczak i będzie gościem naszej telewizji o godz. 10.30. Wcześniej, o godz. 10.00, o sytuacji politycznej w Kołobrzegu rozmawiać będziemy z radnym SLD - Jackiem Kusiem. Zapraszamy!

 

informacje kołobrzeg, marek, sobczak

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama