Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wieczorek, radnyDziś o godzinie 10.00 naszym gościem będzie radny PO - Adam Wieczorek. Do dyskusji mamy sporo tematów i nie wątpimy, że dobrego humoru nie zabraknie.


Adam Wieczorka nikomu przedstawiać nie trzeba. Ostatnio, sporo miejsca poświęciliśmy jego osobie w Komentarzu Tygodnia i zgodnie z zapowiedzią, radny PO będzie miał szansę ustosunkować się do spraw związanych z Kotwicą Kołobrzeg i jego protestem przeciwko wydawaniu pieniędzy na ten cel. Zapytamy też radnego o jego sens zasiadania w ławach rajcowskich z ramienia Platformy Obywatelskiej. Czy można być "za" a nawet "przeciw"? Tego zapewne dowiemy się już za kilkanaście godzin.

 

informacje kołobrzeg, wieczorek, radny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama