Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zaproszenie na bieganieSerdecznie zapraszamy wszystkich biegających lub też rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem na trening w sobotę 27.10 o godz. 13.00.


Wspólny trening biegowy, który będzie pierwszym krokiem do powstania w Kołobrzegu stowarzyszenia biegaczy. Trening odbędzie się w sobotę 27 października o godz. 13.oo przy Pomniku Sanitariuszki. W ten sposób ma powstać aktywna organizacja, która poprzez ruch na świeżym powietrzy ma promować zdrowy styl życia oraz miasto Kołobrzeg w Polsce i na arenie międzynarodowej.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama