Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, molo, kupcy, handelWszystko wskazuje na to, że nie będzie zmiany przy molo. Czy to jednak dobrze? Oglądaj dziś "Cztery Pory Miasta" o godz. 10.00 na Miastokolobrzeg.tv.


Ostatnio w rozmowie z radnym Adamem Wieczorkiem (zobacz więcej), zastanawialiśmy się nad sensem pozostawienia kupców przy molo na kolejny okres bez przetargu. Czy miasto będzie miało z tego jakąś korzyść? Czy ten handel powinien wyglądać dalej tak, jak obecnie? A jeśli nie, to czy istnieje jakaś alternatywa? Na ten temat będziemy rozmawiali z członkami Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców na czele z Henrykiem Carewiczem już w czwartek o godz. 10.00. Zapraszamy.

informacje kołobrzeg, molo, kupcy, handel

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama