Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tv, pis, hocCzy Czesław Hoc cieszy się, że sondaże partii idą w górę? Co PiS zrobi po dojściu do władzy? Dokona cudownej odmiany, czy powie, że sprząta po PO?


PiS powraca do czasów swojej świetności, przynajmniej częściowej. Rosną wyniki w sondażach, a to ma bezpośrednie przeliczenie na wirtualne mandaty i jeszcze bardziej wirtualne rządy. Ale liczy się tak naprawdę to, że największa partia opozycyjna, wreszcie wyprzedziła swojego głównego przeciwnika. Czy zmniejszy to kolejki do lekarza? Czy potanieją leki? Czy będzie większa dostępność kredytów? Nie. A jeśli PiS będzie rządzić krajem? Co wtedy? Zapytamy o to posła Czesława Hoca. Oglądajcie "Cztery Pory Miasta" już w we wtorek 30 października o godz. 10.00.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama