Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kalinowski, kuś, konsultacjeKlub Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Klub Radnych Razem dla Kołobrzegu, zapraszają zarządców nieruchomości na spotkanie.


Spotkanie będzie dotyczyć wprowadzania nowego systemu gospodarki odpadami, celem zapoznania się z opinią środowisk będących realizatorami wprowadzanych uregulowań. Dotychczas prowadzone konsultacje społeczne, nie pozwoliły radnym naszych klubów wypracować stanowiska, czy propozycje władz miasta dotyczące wyboru metody ustalenia opłaty za odbiór odpadów są właściwe.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Centrum w dniu 9 listopada o godzinie 15.00. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu wszystkich Radnych, bez względu jaki klub reprezentują.


Jacek Kuś
Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Kołobrzegu


 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama