Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

I Kołobrzeska Konferencja ITKonferencja informatyczna odbędzie się w temacie "Informatyka w edukacji i biznesie". Zapraszamy 7 listopada o godz. 10.00 do Hotelu Leda SPA.


Prowadząc zarówno działalność edukacyjną jak i biznesową nie można obyć się bez informatyki. W dobie szybkiego postępu technicznego, należy szczególnie uważnie posługiwać się obecną technologią. Z myślą o przybliżeniu niektórych z najlepszych rozwiązań, mogących przydać się w codziennej pracy, powstała idea organizacji Konferencję IT. W jej trakcie zostaną przybliżone zagadnienia związane m.in. z:
- szeroko rozumianą „cyfrową szkołą”,
- jak skutecznie i bez wpływu na jakość, obniżyć koszty wydruków z drukarek laserowych i atramentowych,
- właściwego doboru urządzeń drukujących, czy kopiujących,
- rozwiązań opartych o monitoring cyfrowy IP.

Obok prezentacji teoretycznych omawianych zagadnień, przewidziano pokazy praktyczne. Każdy obecny, będzie mógł osobiście zobaczyć i dotknąć prezentowane rozwiązania oraz porozmawiać z przedstawicielami producentów, z którymi współpracujemy. Odpowiedzą oni na szereg pytań dotyczących oferowanych rozwiązań. Wszelkie prezentowane urządzenia i rozwiązania są dostępne poprzez firmę POLACOM.

Dodatkowo, dla każdej obecnej osoby przewidziano drobny upominek, a dla zaproszonych firm i placówek edukacyjnych przewidziano oferty specjalne. Wśród obecnych będą również do wygrania drobne nagrody.

Swoją obecność prosimy potwierdzić drogą mailową  na adres rejestracja@polacom.pl lub telefonicznie pod nr 504 007 427, z podaniem imienia i nazwiska przedstawiciela oraz nazwy placówki edukacyjnej lub firmy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama