Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bieńkowski, miastokolobrzeg.tvLider prawicowej opozycji w Radzie Miasta będzie gościem programu "Cztery Pory Miasta". Zapytamy go m.in. o 2 lata rządów Janusza Gromka.


Dokładnie za miesiąc miną 2 lata prezydentury II kadencji Janusza Gromka. Co na ten temat sądzi były prezydent III kadencji? Jak ocenia front inwestycji? Czy jego zdaniem podwyżki w Kołobrzegu 2013 to zbieżność z kryzysem, czy konsekwencja zadłużania miasta? Powrócimy do tematu wysadzenia 10 lat temu SLD z karuzeli władzy. Wówczas Bieńkowski pokonał w wyborach kandydata SLD - Zbigniewa Błaszczuka. Zapytamy również lidera prawicowej opozycji w Radzie Miasta o Dorzecze Parsęty i ceny wody, czyli o to, kto zgotował mieszkańcom ten głos.

Rozmowa z Henrykiem Bieńkowskim już we wtorek o godz. 10.00.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama