Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, smentarz, dymecka, rozmowa, dorzecze, parsętyDlaczego woda kosztuje 50 zł? Kto nie chce płacić za swoje ścieki? Po co na inwestycja za setki milionów. Dziś gościmy kogoś, kto to wszystko wie.


Niedawno zostaliśmy zaatakowani przez wójta Dygowa. Marek Zawadzki na swoim profilu na Facebooku powtarzał hasła na temat tego, dlaczego kołobrzeżanie powinni partycypować w kosztach dostarczania wody i odbieraniu ścieków z gminy Dygowo. Koledzy pana wójta zarzucali nam nierzetelność i manipulację. A wszystko przez jeden oczywisty felieton (dowiedz się więcej: przeczytaj).

Skoro jednak nie wszystko jest oczywiste, zaprosiliśmy do naszego studia byłego prezesa MWiK - Wiolettę Dymecką. Postanowiliśmy obalić kilka mitów, kolportowanych m.in. przez wójta Zawadzkiego. Zapytamy panią prezes, czy z amortyzacji Dygowa Kołobrzeg wymienia sobie swoje rury, dlaczego w Dygowie nie zostawiono "cudownej" oczyszczalni i dlaczego tak droga jest tam woda. W ogóle, chcemy się dowiedzieć kto zmusił Kołobrzeg i dlaczego ostatecznie weszliśmy w układ z gminami, które dziś mają problemy z regulowaniem swoich należności. Start o godzinie 10.00.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama