Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, śmieci, utylizacjaDziś o godz. 10.00 będziemy rozmawiać o nowym systemie utylizacji odpadów komunalnych. Władze miasta zmieniają nieco stanowisko.Zobacz, na jakie...


Ostatnio, sprawa kosztów i sposobu rozliczania wywozu odpadów komunalnych sięgnęła zenitu. Postanowiliśmy więc zaprosić osoby odpowiedzialne za tę politykę w magistracie i zadać im kilka pytań. Naszym gościem będzie zastępca prezydenta ds. gospodarczych Andrzej Olichwiruk oraz naczelnik Wydziału Komunalnego Karol Królikowski. Z programem startujemy już o godzinie 10.00. Zapraszamy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama