Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocjaDAY SPA Gałązka Oliwna z okazji swojego święta zaprasza w dniach 19-24 listopada na promocję urodzinową. Nie przegap okazji! (tekst sponsorowany)


Szanowni klienci

Minęły już 3 lata, odkąd DAY SPA Gałązka Oliwna służy Państwu swą wiedzą  i doświadczeniem w szeroko pojętym zakresie zdrowia i urody. DAY SPA Gałązka Oliwna mieszczące się w centrum  Kołobrzegu na  malowniczej starówce to wyjątkowe magiczne miejsce, w którym odkryjesz piękno, spokój i harmonię, a nasze zabiegi zapewnią nie tylko piękny wygląd, rozkosz dla zmysłów, ale przede wszystkim trwałe rezultaty.

To tu w jedynym miejscu w Kołobrzegu możesz skorzystać kompleksowo z szerokiej gamy zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych, leczniczych i spa. Podążając za doskonałymi rozwiązaniami jakie oferuje dzisiaj medycyna estetyczna oferujemy naszym klientom światowe technologie – mezoterapię bezigłową, mikrodermabrazję diamentową, peeling kawitacyjny i wiele innych topowych zabiegów.

W naszej ofercie dla Państwa mamy bony upominkowe, które niewątpliwie będą oryginalnym prezentem dla rodziny , przyjaciół, znajomych i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są na profesjonalnych kosmetykach, a nasz kompetentny i doświadczony personel powoduje, że każdy w naszym salonie może poczuć się bezpiecznie i wyjątkowo.

Z okazji naszego święta mamy zaszczyt zaprosić Państwa w dniach 19-24 listopada na promocję urodzinową. Do każdego zabiegu koloryzacji włosów i mezoterapii bezigłowej masaż całego ciała gorącą oliwą gratis. Ponadto, każdy odwiedzający nas w terminie 19-24 listopada weźmie udział w losowaniu 2  pakietów upominkowych na masaże o wartości 120 zł.

Zapraszamy i do zobaczenia!

DAY SPA Gałązka Oliwna
ul. Mariacka 12  
www.galazkaoliwna.pl
tel. 94 351 23 82

 

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

informacje kołobrzeg, gałązka, oliwna, urodziny, promocja

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama