Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, piekarskaForum Kobiet zaprasza na spotkanie z posłanką Katarzyną Piekarską z SLD na rozmowę o zapłodnieniu in vitro w sobotę 24 listopada o godz. 14.00.


Dla niektórych to jedyna szansa na dziecko, jedna z metod leczenia bezpłodności, która nie jest dofinansowana przez państwo. Zapłodnienie in vitro najprościej mówiąc polega połączeniu plemnika i komórki jajowej w warunkach laboratoryjnych poza organizmem kobiety. Jest to proces złożony, obejmujący m.in. stymulację hormonalną kobiety, punkcję (pobranie komórek jajowych) i zapłodnienie uzyskanych komórek w warunkach laboratoryjnych i transfer zarodków do jamy macicy. Po zagnieżdżeniu zarodków w błonie śluzowej macicy rozwój zarodka przebiega tak jak u kobiet, których komórki zostały zapłodnione w sposób naturalny. Dzieci rodzą się zdrowe, nie są obciążone defektami ani chorobami genetycznymi  i rozwijają się prawidłowo.

Jeśli tak jak my uważasz, że każdy ma prawo do posiadania potomstwa, ceny leczenia in vitro są zbyt wysokie i powinny być refundowane przez NFZ lub wspomagane przez samorząd, spotkaj się z nami! Masz inne zdanie – nie szkodzi - przyjdź podziel się nim! Zapraszamy wszystkie osoby chętne zainteresowane problemem leczenia in vitro na konferencję z udziałem Katarzyny Piekarskiej 24 listopada w Hotelu Centrum o godz. 14.00.

Forum Kobiet

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama