Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

26 marca 2023    |    Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
26 marca 2023    
    Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wośp, wolontariuszeWszystkich, którzy są zainteresowaniu udziałem w wolontariacie XXI Finału WOŚP, zapraszamy do odwiedzenia siedziby sztabu Orkiestry.


Sztab tradycyjnie od lat organizuje Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Kołobrzegu, mieszczący się przy ulicy Łopuskiego 37-39 (wejście od ulicy Lotniczej). Zapraszamy „starych” oraz nowych wolontariuszy chcących wesprzeć  zbiórkę przeznaczoną tym razem, (i tutaj mamy pewną nowość): „dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Aby stać się pełnoprawnym wolontariuszem należy stawić się osobiście w sztabie mając ze sobą: dowód tożsamości, numer pesel, zdjęcie, adres e-mail. Tegoroczna rejestracja wolontariuszy odbywa się w formie elektronicznej – nie wypełniamy już ankiet samodzielnie. Kandydaci podpisują za to zobowiązanie do rzetelnego rozliczenia zebranych pieniędzy. Osoby niepełnoletnie powinny stawić się do rejestracji w sztabie w towarzystwie osoby pełnoletniej, która będzie odpowiedzialna za ich działania i w ich imieniu podpisze w/w zobowiązanie rozliczenia zbiórki. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 do 19.00. (piątek 11.00 do 15.00).

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie do dnia 10 grudnia lub do wyczerpania limitu ilościowego wolontariuszy przyznanego dla naszego miasta – 200 osób.

XXI Finał WOŚP nastąpi 13 stycznia 2013 roku.

Arnold Wardak
Szef Sztabu WOŚP w Kołobrzegu

 

informacje kołobrzeg, wośp, wolontariusze

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama