Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zawadzkiWójt gminy Dygowo Marek Zawadzki będzie gościem w naszej telewizji już dziś o godzinie 10.00. Zapraszamy, miejmy nadzieję, nie tylko na lanie wody.


Wójt Marek Zawadzki przekonał się wreszcie do spotkania się w naszym studio i do dyskusji na tematy, o których mówi się ostatnio bardzo dużo, a więc o porozumieniu pomiędzy wójtami i burmistrzem a prezydentem Kołobrzegu, o przyszłości Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, o tym, kto za kogo płaci, a także o sprawach politycznych, czyli czy rację ma SLD twierdząc, że w jednej partii dogadano się na korzyść wójtów, a zapłacą za to mieszkańcy Kołobrzegu. Zapowiada się ciekawa dyskusja. Zapraszamy już o godzinie 10.00.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama