Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kabaretZapraszamy na jedyny taki występ! Na scenie RCK spotkają się nieprzeciętne osobowości, zetrą się sensacyjne osobliwości! Będzie śmiesznie...


8.12.2012 (sobota), g. 17:00, sala widowiskowa RCK
bilety: 40 zł (do 6.12), 60 zł (od 7.12)Przed Państwem gwiazdy Kabaretonu:  
Grzegorz Halama – znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie trwał na pierwszym miejscu. W każdy poniedziałek ma swoją audycję w radiowej "Trójce".

Tomasz Jachimek – instytucja zawierająca w sobie autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcy tychże. To perła wśród stand-upowców, czyli ludzi robiących tzw. one-man show. Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza obnażając ją regularnie w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24.

Michał Kempa – przedstawiciel humoru psychodeliczno-festynowego utrzymanego w stylistyce późnego Boba Dylana i wczesnego Davida Hasselhoffa. Zwycięzca telewizyjnego programu "Stand up. Zabij mnie śmiechem" nadawanego przez Polsat (2010), oraz uczestnik drugiego sezonu Comedy Central Prezentuje. Obecnie otoczony swoimi Diapazonami, które otoczone są tajemnicą...

Ścibor Szpak –  mulitinstrumentalista z Wrocławia. Wirtuoz kiełbasofonu (gra na oryginalnym szesnastowiecznym bratwurstcie), tybetańskiego electroluxa oraz tradycyjnego chińskiego instrumentu string. Ma absolutny słuch i taki sam brak głosu. Dlatego też jego śpiew w niezwykle mistyczny sposób zapada w pamięć i żyje własnym życiem, śniąc się jeszcze długo po nocach. Gdy wpadnie w twórczy szał sięga po najbardziej absurdalne instrumenty, jak choćby zupełnie zaskakująca gitara.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama