Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, mikołajek, miastkolobrzeg.tvZapraszamy na spotkanie z Arturem Mikołajkiem w naszej internetowej telewizji już dziś o 10.00. Porozmawiamy o prawie i bezpieczeństwie w mieście.


Artur Mikołajek jest przewodniczącym Komisji Prawa. To najmniej popularna komisja w Radzie Miasta, ale zajmujące się wbrew pozorom dość ważnymi dla miasta sprawami. Poruszymy temat osób zasłużonych dla miasta i ostatnich kontrowersji z tym związanych. Zapytamy o stan bezpieczeństwa w mieście i powiecie. Na najbliższej sesji stanie ważna uchwała dotycząca handlu przy molo. Zapytamy Artura Mikołajka, jak rozwija się ten temat. Mikołajki dopiero 6 grudnia, Artur Mikołajek w Miastokolobrzeg.tv już dziś o godz. 10.00. Zapraszamy.

 

informacje kołobrzeg, mikołajek, miastkolobrzeg.tv

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama