Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, andrzejki, mikołajki, basen, lodowiskoAquapark Milenium i  Lodowisko Milenium oferuje aktywny wypoczynek dla każdego. Z okazji Andrzejek i Mikołajek mamy specjalne promocje.


Już  w najbliższy piątek od godz. 16.00 będzie Andrzejkowo na Basenie Milenium. Bilety wstępu do Aquaparku wyniosą tylko 9 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy). Dodatkowo zabawimy się we wróżenie dzieciom obdarowując słodką nagrodą, a każdemu Andrzejowi sprzedamy bilet za 1 zł. Po mokrej uczcie zapraszamy do Restauracji Milenium na Andrzejkowy Deser za jedyne 9,99 zł; wszyscy klienci zostaną poczęstowani  ciastkiem  z wróżbą (niektóre wróżby spełnią się od ręki), a  na zakąskę 10 % rabatu na dania z karty.

6 grudnia każdy musi spotkać Świętego Mikołaja, a Lodowisko Milenium daje taką gwarancję. Zapraszamy na kolejną promocję „Mikołajkowo na Lodowisku”. W tym dniu cena biletu wstępu kosztować będzie jedynie 6 zł dla każdego. Od godziny 16.00 Św. Mikołaj obdaruje dzieci słodkościami. Nasze promocje tak szybko się nie kończą, a mianowicie klient otrzyma 10 % rabatu na Strzelnicy Sportowej Milenium, 10% rabatu na dania z karty oraz słodki poczęstunek w Restauracji Milenium. Sala Zabaw „Piotruś” oferuje bilet w cenie 10 zł dla każdego dziecka i kawę dla rodzica.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama