Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, platforma, konwencjaJuż w poniedziałek o godzinie 17.00, na naszym portalu będzie można obejrzeć konwencję Platformy. Przyjedzie na nią m.in. Grzegorz Schetyna.


3 grudnia w sali Regionalnego Centrum Kultury odbędzie się konwencja kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej. Ostatnia taka konwencja miała miejsce 2 lata temu (dowiedz się więcej: zobacz). Tym razem, spotkanie będzie poświęcone podsumowaniu połowie kadencji w samorządzie. W konwencji udział weźmie Grzegorz Schetyna, a także przewodniczący zachodniopomorskiej PO Stanisław Gawłowski i wojewoda zachodniopomorski Marcin Zydorowicz.

Za pośrednictwem Miastokolobrzeg.tv, konwencję można będzie oglądać na żywo już od godz. 17.00. Zapraszamy.

 

informacje kołobrzeg, platforma, konwencja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama