Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, fundacja, muskieterzyOd środy 5 grudnia  market Bricomarche w Kołobrzegu wraz z Fundacją Muszkieterów rozpoczyna akcję charytatywną na rzecz Michała Teliżewskiego.


Michał to 14-latek,który zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ostatnio pojawiła się przed nim szansa na rehabilitację w ośrodku w Chłopach, gdzie usprawnia się dzieci przez ćwiczenia w "kosmicznych" skafandrach.  Koszt jednego turnusu - prawie 16 tys. złotych. Kupując reklamówki w Bricomarche z logo Fundacji Muszkieterów za 1 zł, dajemy Michałowi szansę na powrót do sprawności. Akcja potrwa do 31.01.2013 r. i całkowity dochód zostanie przekazany na konto ośrodka organizującego turnus.

Ponadto naszą akcję wsparło Stowarzyszenie ''Kreatywni Koło Brzegu'', które stworzyło w Porcie Jachtowym ''Warsztat Świętego Mikołaja'', gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą spotkać się z Mikołajem, wykonać różne ozdoby choinkowe, czy świąteczne zabawki. Dodatkowo będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i poprosić o wymarzony prezent. Warsztat będzie działać od dnia 1 do 23 grudnia(pon.-pt. od 16.00 do 19.00,Mikołaj przychodzi na godzinny dyżur o 18.00;weekend od 11.00 do 19.00,Mikołaj obecny od 16.00-19.00). Wejście do "Warsztatu Świętego Mikołaja" będzie bezpłatne! Każdy może przyjść i wesprzeć Michała Teliżewskiego, wrzucając datki do specjalnie oznakowanej puszki.

Zachęcamy mieszkańców naszego regionu do wspólnej akcji, byśmy mogli zrobić ogromny noworoczny prezent potrzebującemu chłopcu, wydając na ten cel jedynie 1pln.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama