Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jeden z ostatnich koncertów zespołu Mikromusic odbędzie się w Kołobrzegu. 7 grudnia w piątek zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury na godzinę 19.00.


Dobre i złe wiadomości dla fanów Mikromusic. Najpierw ta zła. Otóż Mikromusic planuje dłuższy odpoczynek od grania na żywo. Grupa zrobi sobie przerwę aż do jesieni 2013 roku. Na szczęście jest też dobra wiadomość. Na początku nowego roku, ukaże się czwarty studyjny album zespołu. Pod koniec listopada usłyszymy  i zobaczymy singiel oraz teledysk zapowiadający nowe wydawnictwo grupy.

Ostatnie koncerty Mikromusic przed planowaną przerwą odbędą się w grudniu na północy Polski:

7 grudnia – Kołobrzeg – Regionalne Centrum Kultury
8 grudnia – Toruń – Klub Od Nowa
9 grudnia – Sopot – Pick & Roll Club

Zespół zaprezentuje przekrój muzyczny zawierając piosenki ze swoich trzech płyt oraz aranżacje  z materiału akustycznego. Grupa łączy piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki, tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

7.12.2012, g. 19:00
sala widowiskowa RCK
BILETY do 5.12: 20 zł, 15 zł – ulgowe
od 6.12: 25 zł, 20 zł – ulgowe

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama