Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, indie, spotkanieW tym roku Wojtek i Dominika byli na weselu... w Indiach. Przy okazji zahaczyli o Nepal i Goa. Przywieźli stamtąd mnóstwo zdjęć i historii...Zobacz i posłuchaj.


Kariera zawodowa Wojtka Helińskiego rozwija się na wielu frontach. Oprócz zawodów artystycznych, takich jak konferansjer, aktor czy wokalista chwytał się również innych, mniej lub bardziej praktycznych zajęć. Był między innymi: nauczycielem, bokserem (Niemcy), kelnerem, mrówką na granicy PL-CZ, tłumaczem języka niemieckiego (skończony kurs na Uniwersytecie Viadrina), ochroniarzem, dziennikarzem, przewodnikiem, autorem prelekcji historycznych, akwizytorem, hostessą, budowniczym dróg i zbieraczem aronii. I o wszystkich tych zajęciach potrafi opowiadać z pasją i godzinami...

Kołobrzeska widownia miała go okazję poznać podczas Międzynarodowych Spotkań z Folklorem "Interfolk", a jej reakcje na tego żywiołowego konferansjera były nad wyraz pozytywne.

Jedną z wielkich miłości Wojtka Helińskiego są podróże i na opowieści o jednej z nich zapraszamy do RCK! Zapraszamy w piątek 14 grudnia o 18.00.

 

informacje kołobrzeg, indie, spotkanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama